Неделя, 04 Май 2025

Христо Мутафчиев авер с катаджиите

Печат Е-мейл
16 Юли 2010

Христо МутафчиевШефът на Съюза на артистите Христо Мутафчиев се хвали, че е изключително близък с представителите на пътна полиция. Мургавият комик дори се бил превърнал в любимец на катаджиите, които добре познавали колата му.

Униформените го спирали само ако искат да си поговорят с него и винаги му опростявали прегрешенията зад волана.

„Когато карам, даже и книжка не ми трябва. Достатъчно е да изляза от колата, полицаите да ме видят и настроението им се подобрява", хвалел се пред авери Мутафчиев и не пропускал да отбележи, че най-силна народната любов била в провинцията, където хората не били свикнали да виждат популярни лица по улиците.

източник: Уикенд

Прочита: 2768

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ български звезди от екрана

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.