Неделя, 04 Май 2025

Митко Щерев: Лили Иванова ме рекетира за 10 000 лева

Печат Е-мейл
11 Август 2010

Митко ЩеревМаксим Горанов е изпратил на Митко Щерев нотариална покана да престане да използва марката "Диана експрес", оплака се "бащата" на легендарната група. "Това е вторият случай, в който разни хора искат пари за това, че аз не им разрешавам да използват музиката ми. Първият човек, който ми изпрати нотариална покана и поиска от мен 10 000 лв., е Лили Иванова.

Тя подписала договор в един пиано-бар, а там пък били вписани мотое песни и затова аз трябвало да й платя неустойка от 10 хиляди лева. Това е безумно - тя, за да подпише някакъв договор и да представя моите песни, преди това нали трябва да има договор с мен, а тя няма такъв. Разбира ли? Това си е жив рекет! Вторият рекет с нотариална покана е от Максим Горанов. Не знам защо съдбата ми устройва такива капани. Горанов също иска 10 000 лева... Вече трябва да ми викат "Композитора 10 000 лева", смеейки се през сълза казва Щерев.

Максим Горанов тайно е патентовал марката "Диана експрес" и в момента прави нова банда под това име.

източник: Шоу

Прочита: 3342

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ българска музика

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.