Неделя, 07 Септември 2025
Бионсе бойкотира сватбата на баща си
|
|
|
12 Юли 2013 |
Бионсе показа категорично, че не обича родния си баща. Певицата се ската от сватбата на 61-годишния Матю Ноулс, която бе миналия уикенд, а на тържеството не присъства и по-малката й сестра Соланж. Родителят на мегазвездата взе за своя съпруга 48-годишната Джина Ейвъри, която е бивш модел.
Таткото на Бионсе се разведе с майка й Тина през 2009-а след 29-годишен брак. В резултат певицата постепенно отдалечи баща си от своето обкръжение, като дори го уволни като свой мениджър.
„Тя дори не му се обади, за да даде оправдание за отсъствието си от сватбата. Просто не се появи и не му изпрати подарък", обясняват близки до звездата.
източник: Уикенд
|
Най-четено ∙ световните звезди
СТАНИ ПРИЯТЕЛ
на Stars.bg във Фейсбук
Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).
Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.
Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър.
Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.
Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.