Неделя, 04 Май 2025

Джей Зи прострелял собствения си брат

Печат Е-мейл
25 Ноември 2010

Джей ЗиРапърът си представял как ще влезе в затвора... завинаги

Джей Зи споделя за пръв път какво е преживял, докато е бил на 12. Рапърът за първи път коментира публично за инцидентa, който маркира детството му в Бруклин.

Съпругът на Бионсе прострелял брат си Ерик, който бил наркоман и откраднал пръстен на настоящата суперзвезда. "Помислих си, че животът ми е свършил. Мислех, че ще вляза в затвора завинаги... беше ужасно. Бях момче, дете. Бях ужасен", споделя Джей Зи в интервю за "The Guardian".

Ерик решил да не повдига обвинение срещу Джей Зи и дори му се извинил за състоянието, до което наркотиците са го докарали.

Описвайки насилието, сред което е израснал в Бруклин, Джей Зи казва: "Оръжията бяха навсякъде. Не се налагаше много да обикаляш, за да се сдобиеш с пистолет. Наистина навсякъде."

Прочита: 1439

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ световните музикални звезди

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.