Неделя, 04 Май 2025

Мишел Родригез: Ако покажа оная си работа, ще си я снимам

Печат Е-мейл
15 Декември 2009

Мишел РодригезАмериканската актриса Мишел Родригез разказа, че ако иска да разкрие сексуалността си, ще го направи пред камера.
Актрисата от "Avatar" е одумвана, че има хомосексуални наклонности. Въпреки че никога не го е потвърждавала, сподели, че ако има нещо да доказва, ще го заснеме. Ако исках да разкажа на хората какво правя с вагината си, щях просто да заснема порнокасета и да я пусна в интернет. Масово хората не знаят пълната история и за какво става на въпрос, те искат просто на всичко да има етикети, да го категоризират някъде в мозъка си и да не се занимават повече с това. За мен това е пълен мързел, заяви красавицата пред сп. Style.
На няколко пъти е имало слухове, че Мишел Родригез е интимна приятелка със звездата от Терминатор 3 Кристина Локен.
31-годишната звезда от S.W.A.T сподели също, че се възхищава на Анджелина Джоли, най-вече заради нейните екшън роли и сексапила, който струи от нея. Обичам жени като Анджелина поради тяхната възможност да излъчват едновременно чувствена женственост и мъжка сила. Тя е един от тези хора, които винаги ще бъдат секси, независимо от тяхната възраст, допълни Мишел Родригез.

Прочита: 3548

Коментари (1)

...
"Ако исках да разкажа на хората какво правя с вагината си, щях просто да заснема порнокасета и да я пусна в интернет." ?!?
ами айде де !!! smilies/grin.gif
Gorominator , 09 февруари 2012 12:34

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ световните звезди от екрана

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.