Вторник, 09 Септември 2025

Вибратор с манивела вместо батерии изобретиха ирландци

Печат Е-мейл
15 Март 2010

 Създателите на ценното задоволяващо пособие се ирландците Крис и Джанис О'Конър.

 

Те кръстили "рожбата" си Earth Angel и уверяват, че тя може да функционира безпроблемно с помощта на специален захранващ с енергия механизъм.

Въпросният механизъм е скрит в основата на вибратора и се навива с малка сгъваема манивела.

Единственото, което се изисква от потребителите, е да разгърнат манивелата и да навият въпросния механизъм. След около 4 минути в машинката на удоволствията се е създала достатъчно енергия , за да може да издържи цял половин час неуморна работа.

И на всичкото отгоре Earth Angel е изработен от напълно екоматериали, които могат безпроблемно да се рециклират.

Прочита: 1394

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ любопитни новини

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.