Хубавата Елена - тайното оръжие на “Милан”
|
|
|
20 Септември 2011 |
Една от популярните телевизионни водещи в Италия Елена Сантарели не крие симпатиите си към "Милан". Тя дори е подкрепяла отбора на трибуните на "Ноу Камп" в първия мач от Шампионската лига на италианците с "Барселона" тази седмица. Може би именно хубавата Елена се е оказала тайното оръжие на "росонерите", които си тръгнаха доволни от постигнатото в последната минута равенство 2:2.
Елена Сантерели започва кариерата си като модел, а впоследствие става съпруга на футболиста на "Удинезе" Бернардо Коради. Двойката се радва на малък син. Елена е голям фен на футбола, както многократно е демонстрирала.
През годините красавицата на няколко пъти е надъхвала Скуадра адзура с горещ стриптийз. Не е ясно какво е отношението на Коради по въпроса, но изкусителката заявява: "Той не може да се оплаче от мен в нито едно отношение".
|