Неделя, 04 Май 2025

Петко: Мария Игнатова харчеше по 1000 евро на ден

Печат Е-мейл
17 Март 2010

Мария Игнатова

Красавицата на път да разори половинката си Димитър Рачков

Красивата господарка на ефира, която показва русите си къдрици в друго предаване, вече е официално разведена със съпруга си Петко Димитров.

Според сигурен източник разводът бил официализиран преди по-малко от месец и не минал без обидни коментари от страна на екссъпруга към русото изкушение. Бизнесменът и този път не пропуснал да вдъхне живот на болезнената си ирония относно навиците на Мария да харчи все чужди пари.

„Много жени познавам, но тази е най-меркантилната. Халал да е на всеки хапльо", изстрелял бизнесменът малко преди да напусне съдебната зала. Злите езици говорят, че по времето, в което съжителствала със собственика на „Син сити", госпожица Игнатова разполагала най-малко с 1000 евро джобни пари на ден и въпреки това имала навика да взима солидни заеми от приятели на мъжа си, за да задоволи манията си към все по-големите и скъпи удоволствия.

Мълвата реди, че патологичната нужда на блондинката да харчи вече се е отразила и на харчовете на Рачков. Най-скъпоплатеният комик в страната съвсем скоро разбрал, че дължи на клиника „Токуда" около 8000 лева за подмладяващи терапии с ботокс, за които вечната госпожица по стар навик оповестила, но след като разходът бил вече направен.

източник: Контра
Прочита: 4279

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ български звезди от екрана

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.