Неделя, 04 Май 2025

Ева Мендес: Ще чакам Кейт Уинслет да се пенсионира, краде ми ролите

Печат Е-мейл
12 Ноември 2009
Ева МендесЕва Мендес се страхува, че трябва да чака носителката на Оскар Кейт Уинслет да се пенсионира, за да започнат да й дават по-сериозните роли, за които мечтае. Мендес смята, че британската актриса взима всички роли, които самата тя иска. Въпреки това Ева се надява, че участието й в трилъра “Лошият лейтенант” ще обърне вниманието на режисьорите към личността й за по-сериозните.
“Кейт Уинслет взима всички решителни роли, разбираемо защо. Тя ми е идол и мисля, че върви в правилната посока. Не само че е невероятна актриса, но знае и как да бута кариерата си напред. Уважавам я страшно много, но трябва да има място и за другите, за всички жени”, смята Мендес.
“Искам да има повече роли за жени, които имат повече цветове и слоеве, както мъжете имат. Трудно обаче се намират такива, затова често аз самата ги създавам. Продуцирам филм, наречен “Live!”, като дадох на себе си чудесна роля на президент на телевизионна компания. Ще излезе на DVD следващия месец.”
Но дори това не е достатъчно за американската актриса и тя иска да е на мястото на Никълъс Кейдж в общата им продукция “Лошият лейтенант”.
“По дяволите, кога ще мога аз да бъда “лошият лейтенант”? Завиждам малко, ако трябва да съм честна”, признава Мендес.
Прочита: 2013

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ световните звезди

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.