Понеделник, 05 Май 2025

Морган Фрийман се жени за внучка си

Печат Е-мейл
23 Септември 2010

Морган ФрийманМорган Фрийман планирал в най-скоро време да се ожени за доведената си внучка, 28-годишната Е'Дена, издали пред медиите близки на звездата.

"Преди дни той окончателно се разведе с жена си Мирна, така че вече нищо не го спира", твърди приятел на актьора. Бракът на 73-годишния Морган Фрийман и втората му съпруга Мирна Коли-Лий продължи 26 години, допълва изданието starpulse.com.

Според клюките двамата били разделени през последните три години и дори и не възнамерявали да правят опити да спасят връзката си.

Говорителят на Морган Фрийман не пожелал да разгласи причините, довели до развода. Злите езици обаче говорят, че актьорът многократно изневерявал на половинката си с различни жени, включително и с Е'Дена, която е внучка на първата съпруга на Морган Фрийман.

Прочита: 2109

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ световните звезди от екрана

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.