Президентът на Професионалната футболна лига Валентин Михов се изложи яко в ефира на Про.бг.
Той бе поканен в студиото на водещия Деян Веселинов, за да анализира първата полуфинална среща между „Интер” и „Барселона” от Шампионска лига, но се накова като руски комбайнер.
Преди двубоя Михов не показваше алкохолни признаци, но в края на предаването едва седеше на стола, полюшвайки зашеметено главата си. Той фъфлеше нечленоразделно, а коментарите му бяха пълна безсмислица. Видели се в чудо, продуцентите на предаването побързаха да пуснат рекламите и да разкарат пияния си гост.
Очевидно Михов се бе почерпил доволно по време на самия мач, когато гостът остава зад кадър. Не е тайна, че докато текат мачовете от Шампионската лига, в студиото се леят бутилки с твърд алкохол.
Освен пиенето Михов се поддава все по-сериозно и на друга своя слабост – комара. Той залага крупни суми в букмейкърските пунктове.
Негови близки твърдят, че Михов затъва в дългове заради това свое увлечение. Шефът на ПФЛ дори бил заложил четирицифрена сума за успех на „Барселона”, но като видял накъде отива мачът (3:1 за „Интер”), решил да се нафирка.
източник: Галерия
|