Неделя, 04 Май 2025

Първият мъж на Ани Салич бил сервитьор

Печат Е-мейл
09 Юни 2010

Ани СаличПървият мъж на Ани Салич бил сервитьор и се казвал Наско, научи се от близки до вече разтуреното семейство.

Двамата се запознали случайно в заведението до Военния театър, където Наско работел. Не след дълго двамата влюбени вдигнали скромно тържество, на което присъствали само най-близките им колеги.

Преди да сключат брак, Ани и Ники се познавали едва от няколко месеца, но благоевградчанката, която тъкмо била пристигнала в София, била напълно убедена, че е срещнала любовта на живота си. На сватбата бъдещата топжурналистка била облечена с класическа дантелена булчинска рокля, къс воал и вплетени в косите нежни бели цветя.

"Живееха много добре и се разбираха, но все нямаха пари. Не можаха да се разберат и за децата. Първо Наско не искаше, защото било рано, а после, като се опитваха, все не се получаваше. Мисля, че липсата на деца беше основната причина Ани да напусне мъжа си. Тя много искаше да забременее. С течение на времето двамата охладняха един към друг и раздялата дойде", разказва приятел и на двамата от онези години.

Впоследствие примата на bTV преживява неуспешна връзка със Светльо, когото мнозина смятат за първия й съпруг. Двамата всъщност никога не са имали брак и се разделят заради множеството му изневери. За Светльо се знае още, че обича да посещава фолкзаведения и има навика да замеря с пари изпълнителките. Приписват му още връзка и с певицата Галена.

източник: Шоу

Прочита: 5065

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ български звезди от екрана

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.