Неделя, 04 Май 2025

Златка Райкова огря голф клуба в Равно поле

Печат Е-мейл
03 Юли 2010

Златка РайковаЕдинственото списание, за което Златка Райкова се съгласи да позира тази година, е новото мъжко издание "Номер 69". За корицата на третия му брой русата плеймейтка застана пред обектива на Велислава Каймаканова в голф клуба в Равно поле.

 

Втората голяма фотосесия в броя е 19-годишната варненка Рената Пачева - актриса, танцьорка и модел, която е позната от изявите си на сцената на добричкия театър "Йордан Йовков". Снимките са реализирани от Боби Решовски в СПА център Seaside.

Прочита: 5097

Коментари (0)

Напиши коментар

по-малък | по-голям
security image
Моля въведете показаните символи

busy
 

Най-четено ∙ звезди на българската мода

Случайна снимка

Реклама Долу

Стани Приятел

Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).

Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.

Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър. Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.

Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.