Неделя, 14 Септември 2025
Шарън Стоун пак налита на по-млад
|
|
|
22 Декември 2013 |
Шарън Стоун пак се захласна по по-млад мъж. Според клюкарското издание „Нешънъл инкуайърър" звездата от „Първичен инстинкт" е силно увлечена по Джерард Бътлър. На 55-годишната холивудска пантера не й пука, че той е по-малък от нея с 11 години.
„Наистина много си пада по него и прави всичко възможно, за да го впримчи. Наскоро двамата се видяха на парти в Лос Анджелис. Шарън цяла вечер флиртува с Джерард най-демонстративно", твърди неин близък приятел. И допълва, че актрисата е влюбена в Бътлър още от 2004-та, когато го гледала в мюзикъла „фантомът на операта".
Засега Джерард удържа атаките на Стоун. Той все още има връзка с модела Мадалина Генеа, с която на няколко пъти се разделяше и събираше през изминалата година.
Шарън и преди си е падала по младоци, припомнят запознати с интимната й биография. Последното й сериозно гадже беше 27-годишният модел Мартин Мика.
източник: Уикенд
|
Най-четено ∙ световните звезди от екрана
СТАНИ ПРИЯТЕЛ
на Stars.bg във Фейсбук
Вие сте с Интернет Екплорър 6 (IE6).
Вашият браузър трябва да бъде актуализиран до версия 8, за да може да ползвате цялата функционалност на сайта.
Защо да актуализирам браузъра до 8? Майкрософт създаде Интернет Експлорър от начало, с по-добра сигурност, нови възможности и изцяло нов интерфейс. Голяма част от тези промени са направени благодарение на милиони потребители, които са тествали предварителната версия на новия браузър.
Най-съществената причина за актуализация е подобрената сигурност. Интернет днес не е това, което беше преди пет години. В момента има опасности, които просто не съществуваха пред 2001-ва година, когато е създадена шестата версия на браузера. Интернет екплорер 8 прави сърфирането в мрежата фундаментално по-безопасно чрез предлаганата защита срещу вируси, шпионски програми и други онлайн рискове.
Свалете безплатно като посетите страницата на Интернет Екплорър 8.