Деми Мур плаче за всичко и по всяко време

Печат
23 Февруари 2010

Деми Мур и АштънНека образът на суровата и смела лейтенант Джордан О’Нийл (“Редник Джейн” (1997 г.)) или този на непоколебимата и готова на всичко за детето си стриптизьорка Ерин Грант (“Стриптийз” (1996 г.) не ви заблуждават.

Всъщност истината е, че зад тези образи се крие една хиперчувствителна и притеснително емоционална жена. 47-годишната Мур признава, че плаче за всичко и по всяко време:
“Всичко ме разплаква. Дори когато съм щастлива. Плача и на реклами по телевизията. Просто не мога да направя нищо, за да го предотвратя. Добре че Аштън ми е свикнал вече”.
Едно от малкото неща обаче, които хвърлят Деми в истинска буря от ревливи изблици, е съпругът й. 32-годишният Аштън Къчър просто знаел как да се държи галантно. Самият той признава, че когато бил малък, оперирали сърцето на брат му и родителите му били принудени да стоят в болницата почти денонощно. Невръстният Аштън живеел доста време у своя най-добър приятел и именно там се научил на обноски и джентълменско поведение. Майката на приятеля му го научила как да се храни, как да разговаря с възрастни, да се изправя от стола винаги, когато в стаята влезе дама, да й подава ръка и да й отмества стола, когато сяда... И все такива едни похвални и все по-рядко срещани маниери у мъжете днес.