Дорис Дилова от шоуто “Съблечи блондинката” е новата Playmate
|
|
08 Декември 2010 |
19-годишната плевенчанка Дорис Дилова спечели титлата Playmate of the Year 2010 на конкурса, проведен в Night Flight в понеделник. Новата плеймейтка нашумя в края на миналата година като една от участничките в радиошоуто "Съблечи блондинката".
В него момичета правеха стриптийз в студиото на PRO.FM след всеки правилен отговор на слушател. През лятото пък се класира на второ място в конкурса "Мис Лошо момиче", проведен в Свети Влас.
Блондинката с къса коса харесва силните и уверени мъже. Любимият й филмов герой е Едуард Нортън от "Боен клуб".
След нея в челната тройка на конкурса се класираха сървайвърката Евгения Ангелова, която е бивша корица на Playboy, и танцьорката Благовеста Цакова. Финалистката от конкурса Winner.bg Аделина Цветкова получи една от специалните награди.
|