Поли Генова на психиатър след "Евровизия"

Печат
18 Май 2011

Поли ГеноваПоли Генова е в тежка депресия след фиаското. което претърпя на конкурса "Евровизия". Тя още не може да повярва, че не се класира на финала, въпреки мнението на специалисти и фенове от цяла Европа, че парчето и изпълнението й са били страхотни.

Според близки до гласовитата блондинка, нервната й система рухнала тотално след провала в Дюселдорф. Притеснени за нея, те я посъветвали да се консултира със специалист. Подутата от плач, Поли първо не искала и да чуе, но в крайна сметка се съгласила, че е по-добре да поговори с психиатър, отколкото да продължи да затъва в депресията си.

Като "алтернатитвна психотерапия" изпълнителката на "На инат" ползва форумите в интернет, където за сефте българите не оплюват, а адмирират и подкрепят представителя ни на "Евровизия". Западните медии също не пестят похвалите си за протежето на поп-плейбоя Дани Милев. "За първа година никой не можа да каже по каква логика се правят нещата в Дюселдорф.

България, Латвия и Холандия не можаха да се класират за финала въпреки чудесните си изпълнения. А минаха парчетата на Ирландия и Украйна. Едва ли някой разбра какъв е смисълът на украинското изпълнение", пише един от официалните блогове на песенната надпревара Eurovision Times. "Поли Генова е изпълнителката с най-стабилно присъствие на сцената. Няма рационална причина да отпадне", твърди пресата в Германия.

източник: Шоу