Кели Брук - секси ангел

Печат
24 Февруари 2011

Кели БрукИма някои модели, които просто са родени за реклама. А английската роза Кели Брук безспорно е една от най-добрите в това отношение. И няма значение какъв продукт представя - тя може да продаде всичко, защото приковава като магнит погледите.

 

Поредното доказателство за това е последната рекламна кампания с нейно участие - на новия аромат на дезодорантите от марката Lynx - Excite, които са предназначени за силната половина от човечеството.

Какъв по-хубав начин да промотираш нещо подобно от Кели Брук с оскъдно бельо и ангелски криле.

Това не е първият път, в който Брук е използвана, за да популяризира мъжки козметични продукти. А причината е добре известна. Сексът продава и няма съмнение, че в бъдеще от компанията-производител ще отчетат увеличение на продажбите, тъй като съвсем скоро предстои Кели да грейне върху десетки билбордове.