Слави издига Иво Сиромахов за кандидат-кмет на София
|
|
05 Юли 2010 |
Това е последният скандален и доста интересен слух, който излезе от кухнята на дългунестия водещ. Вижда се, че Слави Трифонов уверено е закрачил, макар и на куц крак, по пътя на голямата политика.
„Дано не се спъне само", коментират слуховете видни политически анализатори. Лично според тях, кандидатурата на Иво Сиромахов за кмет на столицата най-малкото е смешна. Сценаристът не отговарял на нито едно от изискванията за политик, камо ли за толкова сериозен пост.
"Какви качества за управление може да има един добър писател? Наглостта на Дългия няма край. Очевидно иска да постави своята поредна кукла, на която да дърпа конците. Обидното е, че той си мисли, че хората са толкова наивни, че да се хванат на въдицата му", дават мнение и журналисти, доста вещи в политиката.
Те се кълнат, че ако тази идея на Слави отговаря на истината, то тя е обречена на пълен провал. Една такава акция със сигурност ще срине тотално рейтинга му и вместо да си изпише веждите - сам щял да си избоде очите.
източник: Папарак
|