Любка Кумчева тръгна на психиатър

Печат
13 Април 2010

Любка КумчеваЛюбка Кумчева посещава столичната психиатрия на 4-и километър, издадоха потресени служители на болничното заведение. Прочутата в миналото метеороложка е била засечена на два пъти да влиза и и излиза от кабинета на известен доцент. Застоявала се вътре около час и излизала с дежурно намусена физиономия.

Пред свои познати Любка признала, че е тръгнала на психотерапевт. Имала нужда от дискретни консултации за личния си живот, както и от изповедник, на когото да доверява болките си.

„Аз съм ужасно сама, около мен няма никого. Боря се с демоните в душата си", кахъряла се телевизионерката.

По наши данни обаче доцентът, при който ходи Кумчева, не е никакъв „терапевт", а специалист в областта на циклофрениите. От медицинския картон на Любка си личало, че в началото на лятото й е поставена диагноза "страхова невроза".

източник: Контра