Брат Динев: Мария вече ми е жена

Печат
19 Февруари 2010

Динко и Мария

Милионерът се целува публично с "Мис Плеймейт"

Строителният бос Динко Динев е лудо влюбен и съвсем скоро ще сложи халката на любовницата си Мария. Красивата манекенка е успяла съвсем да завърти главата на богатото си гадже и двамата са неразделни.

Предприемачът дава мило и драго за хубавицата - води я по екскурзии, дарява я със скъпи подаръци и навсякъде демонстрира горещите си чувства към нея.
Динев се целува и натиска с манекенката на публични места и не се притеснява, че съвсем наскоро се раздели с жена си Соня, от която има две деца. Строителният бос е категоричен, че манекенката Мария Цветкова няма да му е просто приятелка, а ще му стане жена. „Не пишете, че ми е приятелка - тя ми е жена", заръчва на журналистите брат Динев. Хубавицата вече живее във фамилната къща на брега на морето и дори е успяла да дирижира цялостен ремонт и преобзавеждане на милионерския палат. Бизнесменът оставил решенията за дизайна изцяло на нея и само плащал сметките за чутовното обновяване.
Паметливи припомнят, че красавицата завъртя главата на бизнесмена, докато дефилираше почти гола на конкурса „Мис Плеймейт" 2008, на който грабна и първото място. Динко Динев, който е с повече от 20 години по възрастен от Мария, бързо забрави Соня и се втурна в прегръдките на младата си изгора.

източник: Уикенд