Рус ангел държи бръснач на гърлото на шампиона

Печат
08 Януари 2010
Владимир Кличко и Каролина КурковаСветовният шампион по бокс в тежка категория Владимир Кличко и въздушният ангел Каролина Куркова се появиха в смразяваща фотосесия на списание Vanity Fair, която обърква малко публиката, защото само преди дни украинецът бе засечен в Маями Бийч в интимно положение с американската актриса от сериала “Герои” Хейдън Лесли. От сесията обаче се вижда, че и наследничката на Ева Херцигова добре се вписва край лидера при супертежките.
Каролина Куркова е един рус ангел от Чехия, разкриват модните издания. Фамилията й прави неприлични асоциации само на български и сръбски. 23-годишната чехкиня е супермодел, и то един от най-добре платените.
Естествено, статусът й на златно-диамантено модно момиче е подкрепен от железен договор с Victoria’s Secret - истинско доказателство за нейния успех, тъй като лица на фирмата за луксозно бельо стават само най-добрите.