Пияният Андрей Арнаудов: Вече не обичам жена си Даниела
|
|
21 Май 2010 |
Скандалната сцена се е разиграла преди няколко вечери на шумно ВИП парти в столицата. В центъра на конфликта са попаднали водещият Андрей Арнаудов и известна родна моделка. Двамата се засекли на купон по случай рождения ден на фотографа Александър Моллов.
В разгара на събитието, очилатият „опосум” вече бил погълнал значително количество алкохол и започнал да флиртува с дългокраката красавица, усуквайки се около нея с палав поглед и мазна усмивка. Моделката веднага отблъснала атаките му, контрирайки го с аргумента, че не се занимава с женени мъже.
Изненадващо за всички обаче, водещият започнал да обяснява с посърнала физиономия, че изобщо не държи на законния си съюз със сръбкинята Даниела.
„Вече не обичам жена си. Постоянното й дърдорене ме дразни страшно много. Тя ме задушава”, изфъфлил подпийналият Андрей. Самосъжалението му обаче още повече отблъснало моделката и виждайки, че няма шанс да я свали, „опосумът” се отправил към изхода, обграден от двамата си лични охранители.
източник: Уикенд
|