Рууни: Не мога да заспя, когато е тихо, в хотел пускам сешоара, в самолет лягам на пода, за да чувам двигателите
|
|
22 Май 2010 |
Звездата на "Манчестър Юнайтед" и английския национален отбор Уейн Рууни призна, че не може да спи на абсолютна тишина. Той разкри интересни подробности около личния си живот в интервю за таблоида "Сън".
"По време на дълги полети с "Юнайтед" или с Англия спя на пода в самолета, за да чувам шума на двигателите и да усещам вибрациите им. Ако съм в хотел или спя сам, пускам сешоара. Когато съм с Колийн, вентилаторът винаги работи. Не знам защо, но този звук ми помага да задремя. Ако имаме дълъг полет, всички знаят, че съм на пода. Ако мениджърът мине наоколо, винаги ме пита "Какво правиш", разказва Рууни.
Според английската звезда футболистите не бива да получават титлата "Сър" от кралицата на страната. "Не мисля за това, че един ден може да ме удостоят с подобна титла. Не може да ти дават този приз, защото играеш футбол. По света има много други хора, които се занимават с различни неща и заслужават много повече от нас титлата", смята Рууни.
|